İl Milli Eğitim Müdürü makamını ilkokul öğrencisi Sıtkı Efe Koparan’a bıraktı İl Milli Eğitim Müdürü makamını ilkokul öğrencisi Sıtkı Efe Koparan’a bıraktı

 Manisa İl Emniyet Müdürü  Fahri Aktaş ve eşi Polis Eşleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı  Nuray Aktaş 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Polisevi'nde personellerin  katılımlarıyla kahvaltı programı düzenledi.

Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş yaptı. 


İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş,

“Toplumun yapı taşı ailede eş ve anne olmanın sorumluluğu yanında Türk Polis Teşkilatının şerefli bir mensubu olmanında omuzlarınıza yüklediği manidar ama kutsal bir yük var. Sizlerin kıymetini sadece 8 Martlarda, ya da Anneler Gününde hatırlamak bizlere yakışmaz. Çünkü bizler “cennet annelerin ayakları altındadır” akidesine teslim olmuş, inançlı, imanlı insanlarız. Yılın her günü her saati velhasıl hayat boyu annelerimizi, eşlerimizi, hanımefendileri baştacı ederek onlara hak ettikleri değeri, sevgiyi ve saygıyı somut bir şekilde göstermeliyiz. Bu vesileyle başta Aziz Şehitlerimiz ve Kahraman Gazilerimizin değerli anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Gününü kutluyorum.” dedi.

Manisa Emniyeti Kadınlar Gününü Kutladı (1)Manisa Emniyeti Kadınlar Gününü Kutladı (6)Manisa Emniyeti Kadınlar Gününü Kutladı (5)Manisa Emniyeti Kadınlar Gününü Kutladı (4)Manisa Emniyeti Kadınlar Gününü Kutladı (3)Manisa Emniyeti Kadınlar Gününü Kutladı (2)

Kaynak: Derya Öztürk