Yeniden Refah Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Faruk Durmaz, Yeniden Refah Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Avcul’ın adaylıktan çekilmesinin ardından set sözlere eleştirmişti. Durmaz, yeni bir açıklama yaparak, parti teşkilat olarak seçim çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti. 

“Tüm Yunusemre halkımızın vicdanına bırakıyor”

Durmaz yaptığı açıklamada, Avcul’u yine eleştirdi. Durmaz,

“Çok değerli Manisa’mızın  güzel insanları çok değerli Yunusemre hemşerilerim Yeniden Refah partisi Yunusemre olarak geçtiğimiz günlerde Yunusemre belediye başkan adayımız adaylığından çekilmiştir bu durumu  tüm Yunusemre halkımızın vicdanına bırakıyor Allah'a havale ediyorum.” şeklinde konuştu.

Manisa'da Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği 84. yıldönümünü kutladı Manisa'da Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği 84. yıldönümünü kutladı

“Sizlerin sesi kulağı olacağımız”

Seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten Durmaz,  

“Biz Yunusemre meclis üyesi adayları olarak ve Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Yunusemre de tüm teşkilatımız ile çalışmalarımıza devam ederek tüm Yunusemre’de meclis üyesi adaylarımızı ve Büyük Şehir Belediye Başkanı adayımızı desteklemenizi ve Yunusemre’de belediyesinde sizlerin sesi kulağı olacağımız.”  İfadelerinde bulundu.
 

Kaynak: Derya Öztürk