İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi projelerini açıklamaya devam ediyor. 8.5 km ile Manisa trafiğine alternatif yol, Manisa’nın unutturulan değerleri ile canlandırılan turizm, ulaşımda pozitif ayrımcılık gibi önemli konulara değinen Özcan 4. projesini açıkladı.


“Yaparsa Doktor Yapar” sloganı yola çıkan İYİ partili Özcan;

“Kırsal mahallelerden gelen hastalarımızın dertlerini, isteklerini çok iyi biliyorum. Kırsal kesimde imkanı olmayan vatandaşımızın hasta olmadan, koruyucu hekim mantığı ile korunmaya alınması gerekmektedir. Bundan dolayı kadınlarımız için erken teşhis ve tarama testi yapan mobil monografi aracı ve diş sağlığı araçlarımız düzenli olarak sahada olacak. Böylelikle vatandaşımız bizler için ne kadar değerli olduğunu da hissedecek” dedi.

Kadınlara yönelik bir proje

Kadınlara yönelik projesinide açıklayan Özcan, kadınların kişisel bakım hizmetlerine yönelik hizmetleri sunacaklarını belirtti.  Özcan :

Zeki Bilgin çareyi eski ittifakında buldu Zeki Bilgin çareyi eski ittifakında buldu

“Kırsal kesimde yaşayan kadınlarımıza yönelik bir diğer projemizde mobil kadın kuaförü aracımız. Düzenli şekilde mahallelerimizde olacak olan araçlarımız kadınlarımızın kişisel bakım hizmetlerine yönelik hizmetler sunacak.” İfadelerine yer verdi.
 

Kaynak: Derya Öztürk