Rakiplerine seslenen İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmey Karadağ, projelerini nezam açıklayacaklarını sordu. Vatandaşlardan da rica da buluna n Karadağ, belediye başkan adaylarının "Sokakların tanıyorları mı?" sorusun sormalarını istedi. 

"Biz Şehzadeler’e değer veriyoruz"

Şehzadeler’in temel sorunları olarak tespit ettikleri 7 alanda 24 proje çıkışıyla çalışmalarına başlayan İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ,

Manisa'da Hocalı Soykırımı'nı Anma programı gerçekleştirildi Manisa'da Hocalı Soykırımı'nı Anma programı gerçekleştirildi

“Önümüzde, Şehzadeler’in 5 yıllık kaderinin belirleneceği yerel seçimler var. Biz projelerimizi açıklamaya başladık. Emanet alacağımız şehrimize ne yapacaksak, kimin derdi neyse, nasıl çözeceksek adım adım anlatıyorum. Biz Şehzadeler’e değer veriyoruz. Bu nedenle  bütçeleri çalışılmış, fizibilitesi tamamlanmış projelerle meydana çıktık. Seçmenlerimiz bizleri projelerimizle değerlendirsinler istiyoruz. Şehzadeler’e proje anlatan, otoparkı, sosyal alan sorununu, kreşi bu şekilde çözeceğiz diyen başkan lazım." ifadelerine yer verdi.

"Söyleyecek sözü olanla olmayanı bir tutmadığını gösterecek"

"Rakiplerini sokaklarını tanıyorlar mı?" sorusunun soran Karadağ, 

"Vatandaşlarımızdan istirhamım karşılaştıkları adaylara, dertlerini taleplerini biliyorlar mı? Sokaklarını tanıyorlar mı? sorsunlar. Biz bu şehri tanıyoruz ve çözümlerimizle meydana çıktık. Seçmenlerimiz de Şehzadeler’e hizmet için söyleyecek sözü olanla olmayanı bir tutmadığını gösterecek. Projesiz, programsız Şehzadeler’in 5 yılını ipotek altına alabileceklerini düşünenlere 31 Mart iyi bir ders olacak.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Derya Öztürk