Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Kurt’un son durağı Hacıhaliler mahallesi oldu. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Kurt, vatandaşlara hitap ederek projelerini anlattı.
Vatandaşlarla birebir iletişim kurarak onların taleplerini dinleyen Kurt, mahalledeki öncelikli ihtiyaçları belirledi. Mahalledeki sorunları ortak akıl ve dayanışma ile çözeceklerini ifade eden Kurt,
"Hacıhaliller Mahallesi bizim için çok önemli. Şehzadeleri daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için birlikte çalışacağız" şeklinde konuştu.
Projelerini mahalle sakinleriyle paylaşan Kurt, bölgedeki gelişim ve iyileştirme çalışmalarını anlattı.
Kurt'u ağırlamaktan dolayı memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, mahallelerinde yapılacak olan çalışmaların kendileri için önemli olduğunu belirtti.