Manisa Ağrılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Savcı Özyolcu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’i ziyaret ederek başarılar diledi.  

Manisa Ağrılılar Derneğinden Başkan Zeyrek’e Ziyaret (6)

Başkan Ferdi Zeyrek’e getirdiği çiçek hakkında bilgi veren Başkan Özyolcu, şöyle konuştu:

“Manisa çok kalabalık bir şehir. Her memleketten vatandaşımızın yaşam bulduğu bir şehir. Size ilk başta bir çiçek getirdik. Karmaşık gibi dursa da çiçeğin bir anlamı var. Her renkten bir çiçek. Manisa’daki halklar gibi. Manisa’da yaşayan her kesime hitap etsin diye, her renkten bir çiçek yaptık. Size bu kalabalıklar oy verdi. Buketi kucakladığınız gibi, size oy veren çoğunluğu da azınlığı da bu şekilde kucaklamanızı bekliyoruz. Hiçbir şüphem de yok.” dedi. 

Manisa Ağrılılar Derneğinden Başkan Zeyrek’e Ziyaret (5)

"Hakkaniyetli bir şekilde beş yılımızı geçireceğiz"

Başkan Özyolcu ve beraberindekilere anlamlı hediyeleri için teşekkür eden Başkan Zeyrek, sözlerinde şu ifadeleri kullandı:

“Attığımız her imzada, Selendi’nin, Demirci’nin köylerinde yalın ayak dolaşan çocuklarının hakkı var. Tüm personelimize, daire başkanlarıma şunu söylüyorum; “İmza atarken o çocukları düşünün.” Ben onları düşünüyorum. O yüzden, hakkaniyetli bir şekilde beş yılımızı geçireceğiz. Ben bütün yetkileri, bir buçuk milyon vatandaşımıza eşit bir şekilde kullanacağım. Bize oy atanlar Allah razı olsun, atmayanlar keşke biz de atsaydık diyebilmesi için çok çalışacağız.”

Saruhanlı 'da satılık tarla Saruhanlı 'da satılık tarla

Manisa Ağrılılar Derneğinden Başkan Zeyrek’e Ziyaret (8)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK