Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, sezona başlamak için transfer dönemini hızlı bir adım attı. Hedeflerinin 1. Lig olduğunu vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, smaçör Gülsüm Şeyda Alp, pasör Betül Dinç Taşkıran ve orta oyuncu Hilal Barışık’ı renklerine bağladı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Uncubozköy Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde smaçör mevkiinde oynayan Gülsüm Şeyda Alp, pasör mevkiinde oynayan Betül Dinç Taşkıran ve orta oyuncu pozisyonunda oynayan Hilal Barışık, kendilerini yeşil-beyazlı renklere bağlayan imzayı attı.

Manisa |  U13 kadınlar ve erkekler Türkiye sutopu şampiyonası sona erdi Manisa | U13 kadınlar ve erkekler Türkiye sutopu şampiyonası sona erdi

Manisa Bbsk Voleybolda Yeni Transferler (1)

3 yeni transfer

İmza töreninde Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Murat Kümüştekin, yönetim kurulu üyeleri ve Baş Antrenör Caner Doğançay da yer aldı. Törende konuşan oyuncular, Manisa Büyükşehir Belediyespor ailesine katılmaktan duydukları mutluluğu ifade ederek, başarılı ve sakatlıksız bir sezon olmasını dilediler.

Manisa Bbsk Voleybolda Yeni Transferler (4)

Kadrolarını tecrübeli ve altyapıdan yetişen oyunculardan oluşturarak, sezona iddialı bir şekilde başlamayı istediklerini açıklayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Murat Kümüştekin, oyunculara yeşil-beyazlı forma altında iyi dileklerini sundu.

Manisa Bbsk Voleybolda Yeni Transferler (2)

Muhabir: RESULENUR KANTAR