İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gürhan Özcan, ziyaretlerine devam ediyor. Özcan, bu kez Manisa çarşı esnafına bir dizi ziyaretlerde bulundu. 

Tujty

Çarşı esnafı Özcan’a yaptığı ziyaretler kapsamında yoğun ilgi gösterirken birçok vatandaş da teşekkürlerini iletti.

Esnaf ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Özcan, 

Ylkouı

“Hangi siyasi partiden olursa olsun bana karşı büyük bir teveccüh olması beni çok mutlu ediyor bu da bana büyük bir güç veriyor. Vatandaşın ilk tepkisi benim aday olmamdan dolayı çok mutlu oldukları oldu. Beni başkan olarak gördüklerini hem kendileri hem de çevresi ile oylarını bana vereceklerini dile getirdiler. 
Seçim çalışmalarımda, her platformdan dile getiriyorum yine dile getireyim; yapamayacağım hiçbir şeyin sözü vermiyorum. Projelerimi yerinde anlatıyorum, maket ve resimler ile ilgilenmiyorum, reçetelerimi deklare ediyorum, benim reçetelerim sonuç odaklanır ve tedavi eder gibi ediyorum.  

‘Manisa'nın doktoru, Manisa'nın başkanı sloganı’ ile hasta olan Manisa’yı tedavi etmek için reçete yazıyorum, yazdığım reçeteler Manisa’yı tedavi edecektir. Doktor olarak bana güvendiniz şimdi de başkan olarak güvenmeniz istiyorum.  

Bugüne kadar ilimizdeki çoğu STK’ları ziyaret ettim, değerli görüşlerini aldım. Şimdi ise sahada vatandaşlarımızla buluşmaya başladık, 17 ilçemizde yoğun bir şekilde, gece gündüz demeden teşkilatlarımızla, sevenlerimizle birlikte çalışacağız. 

Başkan Çerçi Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti Başkan Çerçi Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti

İlk günlerden itibaren yoğun bir sevgi seli, mesajlar, telefonlar alıyorum, inanıyorum seçimlerde en yüksek oyu ben alıp, 17 ilçemizle birlikte bir nisanda iyilik güneşi Manisa'ya doğacaktır. Yaparsa doktor yapar diyorum, Manisa'nın Doktoru Manisa'nın başkanı olacaktır diyorum.” ifadelerine yer verdi.

UşuıdYıu9OşpUyıl98P

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK