Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek,

“Ne güzel bir mutluluk buralarda böyle ziyaretlerde bulunmak.  Tabi burada hepimizin birlikteliği sonucunda kazanılmış bir başarı var.  75 yıllık bir özlem. Manisa bu yıl çok şükür ilkleri gerçekleştirdi.

İlk genel başkanımız, ilk kadın belediye başkanımız, 75 yıl sonra ilk kez kazanılmış belediyeler.

Bu başarımızın daim olması için el ele kol kola yürüyeceğiz. Vatandaşlarımızın emanetini,  kimseyi mahçup etmeden,  en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ortak projelerimiz olacak.

5 yıl sonra da alnımızın akıyla görev sürelerimizi  tamamlayacağız. Tekrardan tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay d ise, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek'i Şehzadeler Belediyesi'nde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek,


"Belediyemizde Büyükşehir Belediye Başkanımızı ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Yıllardır birlikte siyaset yaptığımız bir ağabeyimizi,  büyükşehir belediye başkanı olarak ağırlamak ise ayrı bir gurur.

Tarıma ve üreticiye tam destek Tarıma ve üreticiye tam destek

Manisa için işbirliğimiz her zaman devam edecek. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza hiç şüphemiz yok.

Varlığınız bize mutluluk ve gurur verdiği kadar rahatlık da veriyor.

Sizin gibi bir büyükşehir belediye başkanımızın olması , onun desteğini görmek bizi rahatlatıyor. İyi ki varsınız. Tekrardan hoş geldiniz" 
 

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK