Can Dost Doğaseverler Ailesi, İzmir Lösev Vakfı üyeleri ve 29 Ekim Kadınları Derneği Manisa Şubesi üyelerininin katılımları ile birlikte Beydere Tohum Test Sertifikasyon Müdürlüğü Bahçesinde piknik yaparak, sezon finali yaptı. 
Yürüyüşle başlayan etkinlik, çeşitli oyunlar, türküler, sürpriz hediyeler, plaket takdimleri ve doğa temizliği ile sona erdi.

Can Dost Doğaseverler, sezon içinde doğa etkinliklerinin yanı sıra kültürel ve sanatsal faaliyetlerde de seslerini duyurdu. Zaman zaman yürüdüler, zaman zaman misafir doğa yürüyüş gurupları, dernek ve kuruluşlarla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde yer aldılar.

Doğaseverlerin etkinliğine konuk olan Lösev Vakfı üyeleri de, can dost doğaseverlerle bir arada olmaktan, misafirperlikleri ve verdikleri destekten dolayı mutluluklarını dile getirip teşekkür ettiler.

Ayrıca LÖSEMİLİ Çocuklar Vakfı Kurban Bayramı öncesi lösemili çocuklar için LÖSEV'e  'Her kurban, lösemili çocuklara can' sloganıyla yola çıktıklar.

LÖSEV, hayırsever halkımızın vekaleten kurban bağışı ve bayram bağışlarıyla hayat kurtarmaya davet ediyor.

Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, şehit yakınlarını yalnız bırakmıyor Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, şehit yakınlarını yalnız bırakmıyor

Kurulduğu günden bu yana lösemili çocukların ve ailelerin yanında olan bir vakıf olduklarını belirten Lösev Gönüllüleri,

"Lösemi ve kanser hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçların vücut savunmasını yok ettiğini, hastalığın tedavisinde ise proteinin önemli bir rolü olduğunu, bundan dolayı hastaların protein ağırlıklı beslenmesi gerekiyor. LÖSEV, 12 ay boyunca hasta çocuklara ve ailelerine taze et ve et ürünleri iletiyor. LÖSEV'e yapılan vekaleten kurban bağışları, LÖSEV'e kayıtlı kanser hastası ve ailelerine ulaşıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki sağlıklı et kombinalarında, din görevlileri, veteriner hekim eşliğinde kesilen kurbanlar, yıl boyunca lösemili çocuklara can oluyor, hayata bağlıyor" diye konuştu. 

Whatsapp Image 2024 06 03 At 11.39.08

Muhabir: ÖZGE AY