Manisa’nın Yunusemre ilçesinde bugün yaşanacak elektrik kesintisinden 4 mahalle etkilenecek. Yaşanacak olan kesintilerin 6 saat süreceği bildirilirken, vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına önlem almaları duyuruldu.

Yunusemre elektrik kesintisi

Yunusemre’de 2 Haziran 2024 Pazar günü meydana gelecek olan ilk elektrik kesintisinden toplamda 2 mahalle etkilenecek. Kesinti saat 10:00’da başlayacak, 14:00’de sona erecek, toplamda 4 saatlik bir kesinti yaşanacak. Kesinti yaşanacak 2 mahallede ikamet eden vatandaşların önlemlerini alması, mağduriyet yaşamamaları adına oldukça önemli.

·        Muradiye Mahallesi

Alaşehir'de Kızılay'dan pazarcı esnafına limonata ayran ikramı Alaşehir'de Kızılay'dan pazarcı esnafına limonata ayran ikramı

·        Evrenos Mahallesi

Yunusemre ikinci elektrik kesintisi

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde 3077818 kesinti ID’si ile yaşanacak elektrik kesintisinin yaklaşık olarak 6 saat sürmesi bekleniyor. GDZ Elektrik tarafından, meydana gelecek kesintinin nedeninin şebeke yenileme çalışmaları olduğundan dolayı kesintinin uzun süreceği, kesinti başlama saati 09:00, bitiş saati ise 15:00 olarak bildirildi. 6 saat sürecek olan elektrik kesintinden Yunusemre’de 2 mahalle etkilenecek. İşte o mahalleler:

·        75.Yıl Mahallesi

·        Uncubozköy Mahallesi

Muhabir: ÖZGE AY