Manisa Gördesliler Derneği tarafından her yıl düzenlenen geleneksel iftar yemeğine bu yıl katılım oldukça fazlaydı.

Manisa Gördesliler Derneği'nden 5. Geleneksel Iftar Yemeği (5)

2 bin kişilik iftar yemeği Çağatay Uluçay İlkokulu bahçesinde gerçekleşti. Bu yıl 5'incisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine dernek başkanları, siyasi partilerin il, ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye başkan adayları, STK temsilcileri  kurum  müdürleri katlım gösterdi.

Manisa Gördesliler Derneği'nden 5. Geleneksel Iftar Yemeği (4)

İftar yemeğine aynı zamanda Manisa ve ilçelerinde yaşayan Gördesliler ve 2 bine yakın vatandaş katılım gerçekleştirdi. 

Manisa Gördesliler Derneği'nden 5. Geleneksel Iftar Yemeği (3)

Manisa Gördesliler Derneği Başkanı Uğur Çağlayan bu yıl 5'incisi düzenlenen iftar yemeğine yoğun katılım gösterdikleri için tüm dvetlilere teşekkür etti. 

Manisa | Başkan Balaban 1 günde 12 mahalleyi ziyaret etti Manisa | Başkan Balaban 1 günde 12 mahalleyi ziyaret etti

Manisa Gördesliler Derneği'nden 5. Geleneksel Iftar Yemeği (2)

"Kültürümüzü gelenek ve göreneklerimizi gelecek nesillere aktarıyoruz"

İftar programında konuşma gerçekleştiren Manisa Gördesliler Derneği Başkanı Uğur Çağlayan şunları söyledi;

"Manisa Gördesliler Derneği olarak geleneksel hale getirdiğimiz ve bu yıl 5.'sini düzenlediğimiz iftar yemeğimize 2 bin davetli katıldı. Manisa ve ilçelerde yaşayan Gördesli vatandaşlarımızı iftar yemeğinde bir araya  getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Manisa Gördesliler Derneği olarak iftar  programımız her yıl devam edecektir.  Aynı zamanda dernek olarak Manisa'da yaşayan Gördes'lileri  bir çatı altında topluyoruz. Kültürümüzü gelenek ve göreneklerimizi gelecek nesillere aktarıyoruz. Manisa'da  doğmuş ve büyümüş gençlerimize  kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi öğreniyor, tanışma ve kaynaşmaya katkı sağlıyoruz. Bu mübarek ramazan gecesinde iftarın hazırlanmasın emeği olan destek sağlayan tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, Allah'ım yaptıkları yardımları tuttukları oruçları kabul etsin diyorum. Nice mübarek ramazan gecelerinde iftar programlarında buluşmak dileğiyle "

Manisa Gördesliler Derneği'nden 5. Geleneksel Iftar Yemeği (1)Manisa Gördesliler Derneği'nden 5. Geleneksel Iftar Yemeği (6)

Muhabir: ÖZGE AY