Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul,Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız'a dernek binasında ziyaret gerçekleştirdi. Yıldız, Tuğgeneral Zafer Tombul'un hizmet binalarına gelerek kendilerini ziyaret etmesinden büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirtti.

Tuğgeneral Tombul'un ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Yıldız, 

"Manisa Bedensel Engelliler Derneğimizi Devlet büyüğümüz, kıymetlimiz, İl Jandarma Komutanımız, Tuğgeneral Sayın Zafer Tombul Paşamız ziyaret etti, biz de kendisini misafir ettik. Dernek Başkanı olarak il  Jandarma Komutanlığımızdan arandık, değerli Paşamızın derneğimizi bizzat ziyaret edeceğini öğrendik, akabinde Devlet büyüğümüzün teşrifleri bizleri çok mutlu etti, onure olduk. Paşamız ziyareti sırasında kader arkadaşlarımı bizzat dinledi, yakından ilgilendi, özel olarak fotoğraflar çektirdi" dedi. 

Şehzadeler’de hizmet seferberliği Şehzadeler’de hizmet seferberliği

"Hepimizin güven duygusunu artırdı"

Herkese böyle güzel ziyaretlerin nasip olmadığını vurgulayan Yıldız, konuşmasına şöyle devam etti:

"Sayın Paşamızın destek sözleri hepimizin güven duygusunu arttırdı, Devlet olarak herzaman yanımızda olduklarını, bir gün değil her gün bizi düşündüklerini ve takip ettiklerini söylemesi çok güzeldi. İyi ki Devletimizin böyle değerli güçlerinin emanetleriyiz. Jandarma Komutanımız Tuğgeneralimiz Sayın Zafer Tombul Paşamıza teşriflerinden dolayı Manisa Bedensel Engelliler Derneğimiz olarak, yönetim ve kader arkadaşlarım olarak minnettarız. Memleketimizin gururu, sizi çok ama çok seviyoruz, omuzunuza başımızı yasladığımız Devlet büyüklerimiz, Allahım sizleri vatan hainlerinden korusun, yar ve yardımcınız olsun" ifadelerini kullandı. 

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK