Yerel seçimlerine az bir süre kala adaylar prestijli projelerini açıklarken Manisa sokakların da yine bilindik görüntüler şaşırtmadı.
Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye mahallesi Manolya sokakta çekilen moloz yığınları, mahallede tepkiye neden oldu.
Seçim arifesinde Manisa’yı adım adım gezen siyasileri eleştiren vatandaşlar,
“Mahallemizde birçok sorunumuz var. En büyük sorunlarımızın başında alt yapı ve üst yapı gelmekte. Her seçim döneminde burayı ziyaret eden adaylar, oy toplamak için her türlü vaatlerde bulunuyor. Fakat siyasiler, seçim sonrasından bir sonraki seçim dönemine kadar mahallemizi unutuyor. Bu seçim döneminde de siyasilerin bir gidip biri geliyor. Fakat yollarımızın halini kimse görmüyor. Muradiye’nin her köşesinde de moloz yığınlarından geçilmiyor” ifadelerinde bulundu.