Bazen yemeğini bazen kıyafetini bazen doğal güzelliklerini bazen ise tarihi yerlerini ön plana çıkaracak şekilde sosyal medyada kullanarak kısa filmlerle hem Manisalıların hem ülkenin beğenisine sunmaya devam ediyor.
Manisa’nın 17 ilçesinde hazırlanmış olan kısa tanıtım filmleri Manisa Valiliği tarafından belirli aralıklarla paylaşılarak vatandaşın beğenisine ve ziyaretlerine sunuyor.
Valilik Basın Ekibi, bundan sonraki süreçte de Manisa'nın güzelliklerini gün yüzüne çıkarmaya devam edeceklerini belirtti.
Muhabir: TURGAY DUYAR