Bir süre önce yeni görevine başlayan Aile ve Sosyal Hizmetler Manisa İl Müdürü Mustafa Kılıç, ilgili kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Mustafa Kılıç ziyaretleri kapsamında beraberinde İl Müdür Yardımcısı Birgül  Bozkurt ile Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız'ı da dernek hizmet binasında ziyaret ederek sorun ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Dernek Başkanı Yıldız kendisi ve üyeleri adına gerçekleşen bu sürpriz ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını belirterek duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

Manisa’da okul servislerine denetim: 2 araç trafikten men edildi Manisa’da okul servislerine denetim: 2 araç trafikten men edildi

"Güzeller güzeli derneğimizde bize sürpriz ziyaret gerçekleştiren değerli misafirlerimizi ağırladık. Aile ve Sosyal Hizmetler Manisa İl Müdürümüz Sayın Mustafa Kılıç ve Müdür Yardımcımız Sayın Birgül  Bozkurt'un bu anlamlı ziyareti bizi çok mutlu etti. Önümüzdeki günlerde bir çok proje ortaklığı yapacağız. Devletimizden her zaman destek var, engel yok. Bu çok önemli ve değerli kurumumuza, çok kıymetli müdürlerimiz görevlendirildi, Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun, öksüze, engelliye sahip çıkacak, destek verecek ve kapımızın her zaman açık olacağı müdürümüze kavuştuk. Bizi ziyaretlerinden dolayı şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ederim."

Whatsapp Image 2024 01 27 At 10.20.38

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK