CHP Şehzadeler İlçe Başkanlığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. CHP Şehzadeler İlçe örgütü tarafından Manolya Meydanı’nda Atatürk ve silah arkadaşları anısına teşekkür ve minnet lokması dağıttı. Ayrıca 11 Kasım 2023 Cumartesi günü ise saat 13.00 ila 17.00 saatleri arasında Fatih Sergi Salonunda çocuklara yönelik resim yapma, resim sergisi, Atatürk ile fotoğraf çekilme, Atatürk ve çocuk konulu Bedriye Aksakal'ın çocuklara hikaye anlatımı etkinliği olacak. CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Atatürk’ü saygıyla andıklarını belirterek, onun belirlediği yolda ilerlemeye devam ettiklerini söyledi. Gürtunca,

“Etkinliğimiz ADD, Türk Kadınlar Birliği, Çağdaş Yaşamı Destekleme, Eğitim İş, Diş Hekimleri Odası, 29 Ekim Kadınları, Tüm Emekli Sen gibi sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilecektir. Herkesi bekliyoruz” dedi.

CHP Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Nutuk dağıttı

CHP Yunusemre İlçe Gençlik Kolları tarafından Magnesia AVM önündeki çamlıkta, Atatürk'ün ölümü sonrası Türk ve Dünya basınında yer alan haberler sergisi yapıldı. Ardından gençlere Nutuk dağıttı.

CHP Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Başkanı Koray Koca yaptığı açıklamasında,

YUNUSEMRE’DEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM  YUNUSEMRE’DEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM 

"10 Kasım Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünde yapmış olduğumuz Atatürk sonsuzluk panosu öldüğü hafta Dünya ve Türkiye basınında yer alan haberler sergisi ve nutuk dağıtımı etkinliğimize katılan İl başkanımız Ferdi Zeyrek ve yönetimine, Yunusemre İlçe Başkanvekilimiz Mehmet Arslan ve yönetimine, Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanımız Sıla İrem Çuhadar ve yönetimine, Saruhanlı Gençlik Kolları Başkanımız Uğur Babacan ve yönetimine, Eczacılar Odası Başkanımız Devrim Bali'ye ve tüm partililerimize ve halkımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: PERVİN İNCE