Manisa’nın tanınmış aileleri Aras ve Taşkıran ailelerinin evlatları İrem ve Hüseyin Emre’nin görkemli düğününe iş, siyaset, hukuk, sağlık ve akademi dünyasının yanı sıra şehrin önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti. Düğün törenine, Manisa Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, Yunusemre Başkan Yardımcısı Haydar İzci, MAYEB Genel Müdürü Cahit Kaplan, Bitlisliler Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Serdar Mersinli, Merkezefendi Devlet Hastanesi Başhekimi M. Fatih Zeren, AK Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Şerif Eroğlu katıldı.
İrem ve Hüseyin Emre çiftinin evlilik cüzdanını Berk Mersinli takdim etti.
Berk Mersinli,
“Aras ailesi ve Taşkıran ailelerinin bireylerine ve düğüne teşrif eden herkese teşekkür ederim. Benim için böylesi bir gecede çiftlere evlilik cüzdanları veriyor olmak mutluluk verici. İrem - Hüseyin kardeşlerime ömür boyu mutluluklar diliyorum. Ömür boyu koruyup saklayacağına inandığım İrem kardeşime teslim ediyorum ”dedi.
Davetliler düğün boyunca bol bol halay çekti.