Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde bölgesine hizmet verecek olan implant merkezi hakkında açıklama yapan Manisa İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Erol Karaca,

“2014 yılında hizmete açılan Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde bugün bölgesi için çok önemli hizmetlerde bulunacak olan implant merkezi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu merkezle gömülü diş çekimi, kist alma ameliyatları gibi çeşitli cerrahi tedaviler ve İmplant uygulamaları Manisa ilimizde ilk olarak Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hizmete girmiş bulunmakta.

Vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Bağışçılarımız Mehmet Şentürk ve Abdulkadir Şahin’in katkılarıyla tamamlanan ameliyathane ve implant merkezi Manisa’da diğer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerimiz için örnek teşkil edecektir.” dedi.


İmplant hizmetinin tüm ili kapsayacak şekilde genişletmeyi hedeflediklerini belirten İl Sağlık Müdürü Karaca,

Dr. Arıoğlu tarım işçilerini uyardı Dr. Arıoğlu tarım işçilerini uyardı

“İnşallah yakın zamanda il merkezimiz ve diğer ilçelerimizde bulunan ağız ve diş sağlığı merkezlerimizde implant uygulamalarına başlamış olacağız.” açıklamasında bulundu.


İmplant Merkezinin açılışına, Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kurum amirleri ve diğer davetliler katıldı.
 

Kaynak: İHA