Manisa'da öğrenciler 'Minik Eller Büyük Hayaller Projesi' kapsamında kaligrafi sanatı ile tanıştı. Proje kapsamında  Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi, Üzümcüler İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Manisa'da 'Minik Eller Büyük Hayaller Projesi' Başlıyor (1)

Öğrenciler kaligrafi sanatı ile tanıştı

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezinin, Üzümcüler İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldiği etkinlikte çocuklar hem eğlendi hem de kaligrafi sanatı ile tanıştı. Öğrencilere, Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi  öğretmeni Osman Sandıkçı  kaligrafi sanatı ile ilgili bilgiler verdi.

Zeki Bilgin'den Ekrem Cıllı'ya yaylım ateşi! Zeki Bilgin'den Ekrem Cıllı'ya yaylım ateşi!

Manisa'da 'Minik Eller Büyük Hayaller Projesi' Başlıyor (4)

Öğrencilerin isimleri kaligrafi sanatı ile yazıldı

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezinin, Üzümcüler İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldiği etkinlikte çocukların isimleri kaligrafi sanatı ile yazıldı. Eğitici ve eğlenceli vakit geçiren öğrenciler etkinlikten memun ayrıldılar.

Manisa'da 'Minik Eller Büyük Hayaller Projesi' Başlıyor (2)

Etkinliğe Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emel Bayer. Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz, Üzümcüler İlkokulu Müdürü Mehmet Ali Yamantürk, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Manisa'da 'Minik Eller Büyük Hayaller Projesi' Başlıyor (5)

Etkinliklerin farklı okullarda devam edeceğini Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz;

"Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi olarak "Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Geleceğimiz Olan Çocuklarımızla Buluşuyor" Etkinliği Kapsamında "Minik Eller Büyük Hayaller" Projesinin Yunusemre Halk Eğitimi Merkezimizin Hazırladığı Öğretmenimiz Osman Sandıkçı rehberliğinde Kaligrafi Etkinliği gerçekleştirdik. Etkinliklerimiz farklı okullarda devam edecek. Amacımız Yunusemre Halk Eğitimi Merkezinde açılan kurslarımızı tanıtmak  " dedi.
 

Muhabir: RESULENUR KANTAR