Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanlığı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıl dönümü unutulmadı. Ölümünün 15. yıl dönümünde Milli  Yol Partisi Manisa İl Başkanlığı tarafından Sultan Cami'nde helva dağıtım hayrı gerçekleştirildi. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 15. yıl dönünümde programa Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı Hasan Çam ve yönetimi, Nizam-ı Âlem Ocakları Manisa İl  Başkanlığı,  Milli Yol Partisi Şehzadeler ilçe teşkilatı, Milli Yol Partisi Yunusemre ilçe teşkilatı katıldı.

Manisa’da CHP’nin seçim zaferini davullu zurnalı kutlama Manisa’da CHP’nin seçim zaferini davullu zurnalı kutlama

Manisa'da Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı

"Şehadetinin yıl dönümü vesilesiyle toplandık"

Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı Hasan Çam;

"Bugün şehit liderimiz sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehadetinin yıl dönümü vesilesiyle toplandık ve hayrımızı gerçekleştirdik. Rabbim kabul eylesin inşallah" dedi.  

"Suikasti asla ve asla gündemden düşürtmeyeceğiz"

Muhsin Yazıcıoğlu’nun davalarında ilerleme olmaması dava arkadaşlarını üzdüğünü söyleyen Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı Hasan Çam;

" Şehit liderimiz sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun davalarında ilerleme olmaması  biz dava arkadaşlarını,  kamuoyunu maalesef  ki derinden yaralamıştır ve üzmüştür.Suikast ile ilgili şu an görülen dava,sayın genel başkanımız Remzi Çayır’ın da dediği gibi helikopter enkazından çalınan ve yok edilen parçaların hırsızlığı davasıdır.Sayın genel başkanımız görülen davanın en başından beri de yakın takipçisidir! Bizler de sayın genel başkanımızla istişarelerimiz neticesinde suikasti asla ve asla gündemden düşürtmeyeceğiz ve sonuna kadar da takipçisi olacağız. Buradan yetkili mercilere sesleniyorum. Bu suikast derhal aydınlatılmalıdır. Aziz Türk milleti ve dava hareketimiz bu suikastın   sümen altı edilmesine asla izin vermeyecektir" şeklinde konuştu.

Muhabir: ÖZGE AY