Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Tarzanı ve Çevre Günleri etkinlikleri kapsamında, Onur Erol'u Manisalılarla bir araya getirdi. 

Atatürk Kentparkı’nda düzenlenen konserde çocuklar doyasıya eğlenme imkanı buldu. 

Sevilen şarkıcı Onur Erol, birbirinden eğlenceli şarkıları çocuklar için seslendirdi. 


Konser sonrası Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, sahneye çıktı.  Başkan Zeyrek, Konseri dinleyen konuklara ve çocuklara iyi eğlenceler dileklerini iletti.

İlkokullar arası bilgi yarışmasının galibi Mimar Sinan İlkokulu oldu İlkokullar arası bilgi yarışmasının galibi Mimar Sinan İlkokulu oldu


Başkan Zeyrek,  konuşmasında şu ifadeşere yer verdi:

“Bugün Manisa Tarzan’ımız Ahmet Bedevi’nin ölüm yıldönümü. Manisa Tarzan’ımız Kurtuluş Savaşı zamanında Milli Mücadelede bulunmuş.

Mustafa Kemal Atatürk’ün askerlerinden bir tanesi olmuş. Şehrimizin yakılıp, yıkıldığını görünce kıyamamış ve Manisa’ma sahip çıkmış. Dağda sırtında suları taşımış ve bu yeşillikleri bize kazandırmış.

Bugün o yüzden, anlamlı bir gün. Kardeşlerimle, evlatlarımla bir arada olduğu için Onur amcanıza da teşekkür ediyorum. Manisa’mda yaşayan herkesi böyle güler yüzlü görmek, böyle mutlu görmek, beni o kadar çok mutlu ediyor ki, inşallah 5 yıl boyunca hep böyle mutlu günlerde buluşacağız.

Hep güleceğiz, hep eğleneceğiz. Çünkü Manisa Tarzanı başta olmak üzere birçok değerimiz var. Bu değerleri unutmamak, yarınlara aktarmak, bizim en öncelikli görevlerimizin arasında yer alacak. Bugün Onur amcaları bizlerle birlikteydi.

Çok eğleniyoruz, eğlenmeye devam edeceğiz. Onur amcanıza hoşgeldiniz diyorum, değer kattınız. Sevgili vatandaşlarım, sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız.

Ben Manisa’mı çok seviyorum ve bu sevgi ve bu birliktelik, bizi öyle güzel günlere götürecek ki, hep mutlu olacağız, hep eğleneceğiz ve her zaman için el ele olacağız. Sağ olun var olun.” 
 

Muhabir: RESULENUR KANTAR