Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik Şube Müdürlüğü tarafından 04-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trafik Haftası etkinlikleri büyük ilgi gördü. 

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (1)

04-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Trafik Haftası etkinliklerinde, trafik güvenliği ve bilincinin arttırılması hedeflendi. 

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (2)

Uçurtma Etkinliği yapıldı

Trafik Haftası kapsamında yapılan etkinlikler arasında Manisa Atatürk Kent Parkı'nda Uçurtma Etkinliği düzenlendi. Uçurtma Etkinliğine Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'da katılım gösterdi. Etkinlik kapsamında çocuklara  balon, pamuk şekeri ve uçurtma gibi çeşitli hediyeler verildi. 

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (4)

Emniyet kemeri bilgilendirilmesi yapıldı

Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümü ve Bölge Trafik Şube Müdürlüğü, 597 sürücü ve 802 yolcuya yönelik emniyet kemeri bilgilendirilmesi yapıldı ve bu etkinliğe katılan sürücü ve yolculara broşür dağıtıldı. 

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (5)

"Hayatla Yarışılmaz"

Trafik Haftası kapsamında sıkı çalışan Manisa polisleri 122 traktör ve sürücüsünü kontrol etti. "Hayatla Yarışılmaz"  mottosu ile 122 traktör sürücüsü trafik hakkında ve trafik kurallarının önemi hakkında bilgilendirildi. 

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (6)

TFF 1.Lig Manisa FK ile Boluspor arasında oynanan futbol maçında stada   "Hayatla Yarışılmaz"  mottolu pankartlar asıldı. 

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (7)

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (8)

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (10)

Başkan Çetin Akın, Teknoloji Fakültesi öğrencilerini ağırladı Başkan Çetin Akın, Teknoloji Fakültesi öğrencilerini ağırladı

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (11)

Manisa'da Trafik Haftası Etkinlikleri Yoğun Katılımla Gerçekleşti (12)

Kaynak: HABER MERKEZİ