Ramazan ayında da faaliyetlerini eksiltmeden devam eden Sadakataşı Derneği, Manisa ve ilçelerinde vatandaşların yardımına koşarken deprem bölgesini de unutmadı.

Manisa'dan Gazze’ye Uzanan Yardım Eli (2)

Sadakataşı Manisa İl Temsilcisi Gürhan Taşdemir,

“Ramazan ayı boyunca Sadakataşı Derneği olarak Saruhanlı, Turgutlu ve Manisa merkez ilçeleri olmak üzere 650 koli erzak yardımında bulunduk. Ayrıca deprem bölgesinde unutmadık bu Ramazan Ayında 3 hafta boyunca deprem bölgesindeki illerimizde de faaliyet gösteren derneğimiz Kahramanmaraş’ta her gün bin kişilik iftar yemeği verdi. Kahramanmaraş’ta 200 aileye erzak yardımında bulunuldu. Malatya’da da 150 aileye erzak yardımı yapıldı” ifadelerinde bulundu.

Manisa'dan Gazze’ye Uzanan Yardım Eli (4)

Gazze’ye yardım tırı gönderilecek

Gazze’de yaşanan insanlık dramına sesiz kalmadıklarına vurgulayan Taşdemir, açıklamasının devamında ise

“Sadakataşı Manisa İl Temsilciliği yardım ekibi bugün itibari ile Gazze’ye yardım tırı çıkacak. Afrika bölgesinde ve uzak doğu bölgelerinde su kuyuları yapılmakta, vatandaşların yardım olarak adaklık ve kurban kesimi bu bölgelerde yardım olarak kesilmektedir” dedi.

Bisiklet turunda kalp krizi geçiren Özcan Ceylan sağlığına pedal çevirerek kavuştu Bisiklet turunda kalp krizi geçiren Özcan Ceylan sağlığına pedal çevirerek kavuştu

Manisa'dan Gazze’ye Uzanan Yardım Eli (5)

Manisa'dan Gazze’ye Uzanan Yardım Eli (1)

Manisa'dan Gazze’ye Uzanan Yardım Eli

Manisa'dan Gazze’ye Uzanan Yardım Eli (7)

Muhabir: RESULENUR KANTAR