Son günlerde ülkede yaşanan olaylardan dolayı üzüldüğünü dile getiren Zafer Partisi Manisa İl Başkanı Necdet Erikçi bir basın açıklamasında bulundu.

MASKİ çalışmalarıyla göz dolduruyor!  Başkan Zeyrek, faaliyetleri yerinde inceledi MASKİ çalışmalarıyla göz dolduruyor! Başkan Zeyrek, faaliyetleri yerinde inceledi

Zafer Partisi Manisa İl Başkanı Necdet Erikçi’nin yapmış olduğu basın açıklaması şu şekilde:

“Aziz Türk Milleti

Değerli Manisalı Hemşehrilerimiz,

Son günlerde yaşanan ve hepimizin kanını donduran olay ve durumlar bizleri son derece derinden üzmüş ve yaralamıştır. Zafer Partisinin ülkemizde yaşanan sığınmacı ve kaçak işgaline karşı ortaya koyduğu "baba muhalefetin" doğruluğu bir kez daha net olarak ortaya çıkmıştır. Lakin bazı çevreler, yaşanan olaylara verilen tepkilerin partimizin politikaları sebebi olduğu gibi mesnetsiz bir iddiada bulunmuştur. Zafer Partisi Türk milletinin istikbali için mücadele eden şerefli, inanmış, ve ilkeli bir oluşumdur. Tüm çalışmaları Aziz Türk milletinin yararına bir yapıdır ve her zaman bu şekilde olacaktır. Sığınmacı ve kaçak meselesini dile getirirken bizlere inanmayanlar şimdi olayın vahameti karşısında görmez, duymaz, bilmez ve suspus oldular. Sosyal medyada yer alan ve hepimizi son derece dehşete düşüren görüntülere karşı hükümeti acilen göreve çağırıyoruz. Kimse şehit kanı ile sulanmış Türk Bayrağına el uzatamaz, kimse Aziz Türk milletine dil uzatamaz. Genel Başkanımız Prof. Ümit Özdağ'ın öngörülerinin ve Zafer Partisinin sığınmacı ve kaçaklara karşı olan siyasetinin önemi bir kez daha anlaşılmıştır. Aziz Türk milleti, sandıkta Zafer Partisine oy verip yetki sahibi yapmak bu sorunların kökten çözümü için en büyük destektir. Zafer Partisi her zaman Türk devleti ve Türk milleti için mücadele edecektir.”

Kaynak: HABER MERKEZİ