Manisa Pazarcılar Esnaf Odası Yönetim Kurulu, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Destan Bulgay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Manisa Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Destan Bulgay,

“Bugüne kadar başkan olduktan sonra çok ziyaretçi geldi. Ama kendim ailemin yaptığı ziyaret hepsinden çok farklı. Bundan dolayı çok mutluyum. Dava arkadaşlarımızsınız, gönül dostlarımızsınız. Bu güzel birlikteliği hayatın her alanında inşallah devam ettireceğiz. Böyle güzel bir ekiple çalışmak beni mutlu ediyor. İnşallah hep beraber önümüzü açacağız. Manisa’da ticaret yapıyoruz” diye konuştu. 

Başkan Akın’dan sıcak havalarda vatandaşları uyardı Başkan Akın’dan sıcak havalarda vatandaşları uyardı


Manisa Pazarcılar Esnaf Odası Başkanvekili Mustafa Özer, Başkan Bulgay’a yeni görevinde başarılar diledi. Özer,

“Yönetiminiz olarak birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte güzel hizmetlere imza attık. Biz yönetim olarak her zaman yanındayız. Bugünden sonrada aynı şekilde devam edeceğiz. Ayrıca Recep Çınar başkanımıza de desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Esnaf ve sanatkarlara uzun yıllar destek oldu” diye konuştu.

Muhabir: RESULENUR KANTAR