Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak inşaatı tamamlanan okulda şube müdürleri Yüksel Kanyılmaz ve Muhammet Çetin ile birlikte incelemelerde bulundu.


İlçedeki eskiyen okul binalarını bir bir yenilemeye devam ettiklerini ifade eden Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak,

"Sarıgöl'ümüzü eğitimin güçlü yatırımları ile gelecekle buluşturuyoruz. Büyük ve güçlü devletimizin eğitime sunduğu geniş imkânlar doğrultusunda İlçemiz genelindeki yeni okul inşaatları tüm hızıyla devam etmektedir. Bakanlığımız koordinesinde yıkımına ve yerine yenisi yapılmasına karar verilen Kızılçukur Şehit Ahmet Şılak Ortaokulunun inşaatı tamamlandı. 4 sınıflı okulumuz önümüzdeki eğitim öğretim yılında öğrencilerimize kapılarını açacaktır. Türkiye Yüzyılı vizyonumuza yakışır bir şekilde yeni yapılacak ve yapılan okullarımız modern dizaynları ile göz doldurmaktadır. Yeni açılacak ve tamamlanacak okullarımız sayesinde eğitim alt yapımızı daha da güçlendireceğiz. Sarıgöl eğitim ailesi olarak ilçemizin eğitim seviyesinin yükseltilmesi noktasında üstümüze düşen görevleri hep daha ileriye şiarıyla hep birlikte en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Allah devletimize zeval vermesin." dedi.

Manisa'da KPSS heyecanı başladı Manisa'da KPSS heyecanı başladı
Kaynak: İHA