Saruhanlı’da dün öğlen saatlerinde etkili olan sağanak yağış iki mahallede sel ve su baskınına neden oldu.  Saruhanlı Belediye ekipler anında müdahale ederek vatandaşalar mağdur etmedi.

Saruhanlı’da Sağanak Yağış Sonrası Yaralar Sarılıyor (12)

Kurtuluş ve Yılmaz mahallesinde sel ve su baskını olurken belediyeye bağlı ekipler iş makineleri ile gerekeli müdahaleyi yaparak biriken suları tahliye etti.

Saruhanlı’da Sağanak Yağış Sonrası Yaralar Sarılıyor (9)

Başkan Cıllı, bölgede inceleme yaptı

Su baskını olan mahallelerde ,nceleme yapan Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, afetten etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Her zaman vatandaşın yanında oldularını vurgulayan Başkan Cıllı

"Hasarın giderilmesi ve yaraların sarılması için Belediye olarak ne gerekiyorsa yapacağız. Olumsuz bir duruma karşı halkımızın yanındayız, mesaimiz devam ediyor. Hiçbir vatandaşımızı çaresiz bırakmayacağız." ifadelerine yer verdi.

Saruhanlı’da Sağanak Yağış Sonrası Yaralar Sarılıyor (7)

Bölgede hasar tespitinin ardından Başkan Cıllı, mağdur olan ailelere yardım yapılması için Belediyedeki ilgili Müdürlüklere talimat verdi.

Saruhanlı’da Sağanak Yağış Sonrası Yaralar Sarılıyor (6)

Saruhanlı’da Sağanak Yağış Sonrası Yaralar Sarılıyor (3)

Saruhanlı’da Sağanak Yağış Sonrası Yaralar Sarılıyor (5)

Hak-İş Manisa İl Başkanı Okan Polat'tan Milli Birlik Günü ile ilgili açıklama Hak-İş Manisa İl Başkanı Okan Polat'tan Milli Birlik Günü ile ilgili açıklama

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK