Projeleriyle adından söz ettiren Cumhur İttifakı’nın Şehzadeler Adayı Yavuz Kurt, vatandaşın gönlüne hitap etmeye devam ediyor. Şehrin yaşam kalitesini artırmak gerektiğini her fırsata dile getiren Kurt, gelecek nesilleri düşünerek kalıcak eser ve hizmetler bırakacak.
Şehrin tarihini ve kültürel dokusunu koruyarak yapılacak projelerle ticaret hacmini büyütmeyi amaçlayan Kurt, aynı zamanda tarımsal kalkınma destekleriyle de çiftçinin yanında olacak.
Projelerini gelecek nesilleri düşünerek planlayan Kurt, Şehzadeler’de yaşayan ber vatandaşın gönüllüne dokunmak istiyor. 

Vatandaştan Yoğun ilgi

Başkan Adayı Kurt, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Açıkladığı projeleriyle takdir toplayan Kurt, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve sohbet eden Kurt, ziyaretlerinde Manisa’nı evladı olarak Manisa’ya hizmet edeceğini dile  getiriyor.

Gülşah Durbay, Şehzadeler'de kiraz festivali yapmayı hedefliyor! Gülşah Durbay, Şehzadeler'de kiraz festivali yapmayı hedefliyor!


 

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK