Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayları için yapılan anketlerde, ismi dahil edilmeyen Gelecek- Saadet Grubu Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Özdağ sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 13.52.39 (1)

Manisa’da devasa tavus kelebeği bulundu Manisa’da devasa tavus kelebeği bulundu

Özdağ X hesabından yaptığı videodaki açıklamada, isminin anketlere neden dahil edilmediğini sorarak şu ifadelere yer verdi:

“31 Mart seçimlerine çok az bir süre kaldı. Anket firmaları Manisa genelinde anketler yapıyorlar. Ama gerek anket firmaları, gerekse de anket firmalarına sipariş verenler; bu anketlerde üç kişinin ismini soruyorlar. Neden Selçuk Özdağ'ın ismi anketlerde yok? Bütün Manisalılara, Manisalı seçmenlere 1.148 bin seçmene; bu anket firmalarını ve bu anket siparişlerini veren  kişileri şikayet ediyorum. Objektif bir anket yapılmıyor. Haksızlık yapılıyor. Gerek telefonla yapılan anketlerde, gerekse yüz yüze yapılan anketlerde Selçuk Özdağ ismi neden sormuyorlar? Anketlere Selçuk Özdağ’ın ismini neden dahil etmiyorlar? Korku dağları beklese de, aşırsa da Selçuk Özdağ ismini gönüllerden ve Manisalı seçmenlerin zihinlerinden silemezsiniz. Göreceksiniz; 31 Mart akşamı anket firmalarını yönlendirenlerin ve onlara siparişte bulunanların sonuçları değil, milletin bir iradesi tecelli edecek. 31 Mart akşamı sandıklardan onların isimleri değil, Selçuk Özdağ’ın ismi  çıkacak. Manisa'da yeni bir sayfa, yeni bir dönem başlayacak. Birileri gidecek, Selçuk Özdağ gelecek.” 

Kaynak: DERYA ÖZTÜRK