CHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Semih Balaban, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde sandıklarda güvenliği hakkında açıklamalarda bulundu. 

"CHP’ye atılacak her oyun güvence altında"

Sandık güvenliği için her türlü tedbirin alındığını vurgulayan Balaban, CHP’ye atılacak her oyun güvence altında olduğunu ifade etti.
Sandık güvenliğinin, seçim kazanmanın önemli araçlarında olduğunu belirten Balaban, Yunusemre ilçesinde 598 sandıkta CHP'nin resmi görevlisinin bulunduğunu ifade etti.

Gülşah Durbay, Şehzadeler'de kiraz festivali yapmayı hedefliyor! Gülşah Durbay, Şehzadeler'de kiraz festivali yapmayı hedefliyor!

"Çağrı merkezimizle sandık güvenliğini tam ve net olarak sağladık"

CHP gönüllüler olarak güvenliği sağlayacaklarını ifade eden Balaban şu ifadelerde bulundu:
 

“Sandık başındaki 598 resmi sandık görevlimizin yanı sıra  yüzlerce müşahidimiz, yüzlerce gönüllümüz, hukuk sorumlularımız, bilişim sorumlularımız ve en önemlisi de çağrı merkezimizle sandık güvenliğini tam ve net olarak sağladık. Cumhuriyet Halk Partisi'ne, Semih Balaban'a verilecek her oy güvence altındadır. Ferdi Zeyrek'e verilecek her oy güvence altındadır. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi gönüllüleri olarak bu seçimlerde güvenliği sağlayıp Yunusemre'de Halk İktidarı'nı hep birlikte kuracağız.”
 

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK