Semih Balaban'ın iftar programına katılanlar arasında CHP Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem ilçe başkanları, 2019 yılında seçilen belediye meclis üyeleri, 37 belediye meclis üyesi adayı, CHP Yunusemre Belediye Başkan Aday Adayları, CHP Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı, Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Yunusemre Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de vardı.

Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (13)

"Herkesin belediye başkanı olacağım"

Semih Balaban düzenlediği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada,

“Bugün Yunusemre ilçe örgütü olarak birlik, beraberlik içinde yerel seçimlerine hazır olduğumuzu net bir şekilde gösteriyoruz. Önceki dönem ilçe başkanlarımız, önceki dönem belediye meclis üyelerimiz, bu dönem aday olan 37 belediye meclis üye adayımız burada. Yine kadın kolları başkanımız, gençlik kolları başkanımız, yönetim kurulu üyeleri hepimiz buradayız. CHP Yunusemre ilçe örgütünde tam bir birlik ve beraberlik var. Demokratik bir şekilde yarıştığımız tüm aday adaylarımızın da burada olması ayrı bir önem ve güzellik taşıyor. Birlik ve beraberliği sağladığınız için katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, birlikte başaracağız. Birlikte yöneteceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin önderliğinde Yunusemre ittifakı bu seçimde kazanacak. Belediyeyi aldığımız zaman bu belediye CHP’nin belediyesi değil bütün herkesin belediyesi olacak. Hangi partiden olursa olsun hiçbir insanı ayırt etmeyeceğiz. Ben herkesin belediye başkanı olacağım, herkesi de kucaklayacağım.” ifadelerine yer verdi. 

Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (4)

"Bizler parti içinde demokratik bir şekilde yarışırız, seçim biter, kırgınlıklarımız da biter"

'Biz birlikte bu seçimi kazanacağız' diyen Balaban,

CHP'li Özalper Manisalılara partisine davet etti: “CHP saflarında birleşelim" CHP'li Özalper Manisalılara partisine davet etti: “CHP saflarında birleşelim"

“Burada herkes partisine ve Manisa’ya sahip çıkıyor. En önemlisi halkın çıkarlarını gözetmeyen ranta dayalı belediyecilik anlayışının iktidara son vermek elinden geleni yapıyor. Halkımız bu tabloyu gördüğünde CHP ve Yunusemre yüzde 100 bu işi bitirmiş diyecek. Biz birlikte bu seçimleri kazanacağız. Semih Balaban burada sadece partinin bir temsilcisidir. Ama birlikte olduğumuzda hepimiz ayrı bir değeriz. O değerler bir araya geldiğinde çok şey ifade ediyor. Bizler parti içinde demokratik bir şekilde yarışırız, seçim biter, kırgınlıklarımız da biter. Bu vesileyle kimi kırdıysam özür dilerim, hakkımı da helal ediyorum. Hepimiz biriz, birlikte bu mücadeleyi sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.

Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (12)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (14)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (7)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (8)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (9)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (10)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (3)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (5)Semih Balaban'dan Yunusemre'de Birlik Beraberlik Mesajı (2)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK