Manisa’nın gururu Yunusemreli güreşçiler, 5 madalya ile eve döndü Manisa’nın gururu Yunusemreli güreşçiler, 5 madalya ile eve döndü

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Dağcılık Akademisi (TURBELDAK) bu haftaki yürüyüş parkurunu Spil Dağı’nda tamamladı.

Turbeldak Spil Dağı’nda Doğanın Keyfini Çıkardı (5)


TURBELDAK bu haftaki yürüyüş etkinliğini Spil Dağı’nda gerçekleştirdi. Yaz-Kış Yürüyüş Liderleri Orhan Mert ve Haydar Atilla’nın rehberliğinde yapılan yürüyüş, sabahın ilk ışıklarında başladı.

Turbeldak Spil Dağı’nda Doğanın Keyfini Çıkardı (4)

Spil Dağı'nın zirvesinden yansıyan sıcak güneşle birlikte, çam ağaçlarının yeşilliği ve sararmış meşe yapraklarıyla doğanın büyüleyici güzelliklerini sergiledi.

Turbeldak Spil Dağı’nda Doğanın Keyfini Çıkardı (3)

Eşsiz manzarada devam eden yürüyüş At Alanı Mevkiinden devam etti. Orman alanları, doğal patikalar ve tertemiz havasıyla katılımcıları adeta mest eden parkurda, doğaseverler hem spor yapıp hem de doğanın güzelliklerini resmederek etkinliği sorunsuzca bitirdi.

Turbeldak Spil Dağı’nda Doğanın Keyfini Çıkardı (2)


Yaz-Kış Yürüyüş Lideri Orhan Mert,

“TURBELDAK’ın bu haftaki rotası Spil Dağı oldu. Yorucu ama bir o kadar güzel bir yürüyüş yaptık. Doğanın sunduğu muhteşem güzelliklerin eşliğinde katılımcılarımız oldukça enerjik ve keyifliydi. Yürüyüşümüze katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: İHA