TFF 3. Lig 2. Grup'ta 33 puanla 3'üncü sırada bulunan Turgutluspor 10 Şubat Cumartesi Günü saat 14.00'da kendi evi 7 Eylül Stadı'nda lig ikincisi 35 puanlı Karşıyaka'yı ağırlayacak.

Karşılaşma öncesi taraftarlara seslenen Turgutluspor Başkanı Gökhan Akın teknik heyet ve futbolcular kadar taraftarlara da büyük iş düştüğünü söyledi.

Başkandan Karşıyaka maçına davet

Turgutluspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın, cumartesi günü kendi evlerinde konuk edecekleri Karşıyaka maçı öncesi taraftara seslendi. Akın,

Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak? Fenerbahçe'nin muhtemel 11'i Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak? Fenerbahçe'nin muhtemel 11'i

“Şehrimizin marka değeri Turgutluspor'umuzun, TFF 3. Lig 19. hafta maçında cumartesi günü saat 14.00’da 7 Eylül Stadı’nda konuk edeceğimiz Karşıyaka maçına, Sayın Kaymakamımızı, protokol üyelerimizi, ilçemizin önde gelenlerini ve tüm Turgutlu halkını stadyuma davet ediyoruz. Karşıyaka maçında teknik heyet ve futbolcular kadar taraftarlara da büyük iş düşüyor.

Karşıyaka maçında tribünlerin tamamen dolmasını istiyoruz. Takımımız, hakemin ilk düdüğünden son düdüğüne kadar taraftar desteğinin arkasında hissetmeli. Onlardan alacağı güçle mücadele etmeli. Onun için buradan Turgutluspor’un olmazsa olmazı taraftarımıza ve tüm Turgutlu halkına sesleniyorum, cumartesi günü formasını giyen, atkısını takan herkesi 7 Eylül Stadı’na davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: İHA