Manisa Valisi Enver Ünlü bir dizi ziyaretler içim gittiği Turgutlu’da şehit ailesini unutmadı. Ayrıca Vali Ünlü Derbent Mahallesi ziyareti esnasında 110 yaşındaki mahalle sakini Ahmet Çakal çay davetini geri çevirmedi.

Manisa Vali Enver Ünlü, Bir Dizi Ziyaret Ve Incelemelerde Bulunmak Üzere Turgutlu İlçesine Gitti. İlçenin Genel Durumu Hakkında Bilgi Alan Vali Ünlü, Şehir Ailesini Unutmadı (2)

Vali Ünlü’nün programına ilk olarak Turgutlu Kaymakamlığını ziyaretle başlayan Vali Ünlü, Kaymakam Selami Kapankaya ve Belediye Başkanı Çetin Akın’dan ilçenin genel durumu, çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi aldı. Program kapsamında, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün yıl sonu sergisini de ziyaret eden Vali Ünlü, sergiyi gezerek yapılan çalışmaları inceledi ve sergi hakkında detaylı bilgi aldı. Sergide görevli eğitmenler ve öğrencilerle sohbet eden Vali Ünlü, el emeği göz nuruyla yapılan ürünleri çok beğendiğini belirtti. 

Şehit ailesini ziyaret etti

Turgutlu’nun Derbent mahallesinide ziyaret eden Vali Ünlü, .  Turgutlu İlçesinde 08 Nisan 1979 tarihinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teröristlerce yapılan saldırıda şehit olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi Ali Karakuzu'nun eşi Serpil Karakuzu ve ailesi Şehit Ali Karakuzu'nun eşi Serpil Karakuzu ve ailesini ziyaret etti. Vali ünlü, şehit ailesine Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim takdim etti.

Şehit ailelerinin vatan için canlarını feda eden kahramanlarımızın Türk Milletine emaneti olduğunu vurgulayan Vali Ünlü, devlet ve millet olarak her zaman şehit ailelerinin yanında olacaklarını belirtti. 

I M G 3911

110 Yaşındaki Ahmet Amca çaya davet etti

Cuma namazı çıkışı mahalle sakinlerinden 110 yaşındaki mahalle sakini Ahmet Çakal ile karşılaşan Vali Ünlü, çay daveti üzerine mahallede bulunan kahvede kendisiyle sohbet etti. 

Şehzadeler’de bağ evi küle döndü Şehzadeler’de bağ evi küle döndü

Manisa Vali Enver Ünlü, Bir Dizi Ziyaret Ve Incelemelerde Bulunmak Üzere Turgutlu İlçesine Gitti. İlçenin Genel Durumu Hakkında Bilgi Alan Vali Ünlü, Şehir Ailesini Unutmadı (1)
Vali Ünlü daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Bahri Yalçınöz'ü ziyaret etti, Turgutlu'da yapımı devam eden stadyumda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Manisa Vali Enver Ünlü, Bir Dizi Ziyaret Ve Incelemelerde Bulunmak Üzere Turgutlu İlçesine Gitti. İlçenin Genel Durumu Hakkında Bilgi Alan Vali Ünlü, Şehir Ailesini Unutmadı (5)

Manisa Vali Enver Ünlü, Bir Dizi Ziyaret Ve Incelemelerde Bulunmak Üzere Turgutlu İlçesine Gitti. İlçenin Genel Durumu Hakkında Bilgi Alan Vali Ünlü, Şehir Ailesini Unutmadı (3)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK