Manisa Dikkat! Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde elektrik kesintisi Manisa Dikkat! Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde elektrik kesintisi

Manisa’nın Yunusemre İlçesinde bulunan Atatürk Kentparkı’n da ki halı saha için vatandaş Başkan Ferdi Zeyrek’e sesini duyurmak istiyor.

Atatürk Kentparkı’nda bulunan halı sahanın bozulmuş durumda olan zemini için vatandaş sesini Başkan Ferdi Zeyrek’e duyurmak istiyor. Haber sitemize ulaşarak halı sahanın yenilenmesi için defalarca önceki belediyeye şikayetler oluşturduklarını belirten vatandaş dikkate alan olmadığını, sahanın aylardır bu durumda olduğunu ifade etti.

 Yaparsa Ferdi Başkan yapar, diyerek sesini duyurmak isteyen vatandaş;

“Atatürk Kentparkı’n da yer alan büyükşehir belediyesine ait halı sahanın aylardır hali bu şekilde. Defalarca önceki belediyeye şikayetler oluşturduk fakat dikkate alan olmadı. Sahanın yenilenmesi veya tamir edilmesi gerekiyor. Her an bir sakatlık yaşanabilir. Burada her gün yaklaşık olarak yüz, 150 kişi maç yapıyor. Gerekli önlemler alınsın diye sesimizi Ferdi Başkana duyurmak istiyoruz. Yaparsa Ferdi Başkan yapar.” ifadelerini kullandı.

Vatandaş sesini Ferdi Zeyrek’e duyurmak istiyor14

Vatandaş sesini Ferdi Zeyrek’e duyurmak istiyor12

Vatandaş sesini Ferdi Zeyrek’e duyurmak istiyor123

Muhabir: EYLEM TUNÇ