Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, seçim çalışmalarına devam ediyor. Yarhasanlar Cami ve Borsa Caddesi civarında bulunan esnafları ziyaret eden Kurt, vatandaşların taleplerini dinleyerek projelerini anlattı.
Peker Mahallesi sakinlerinin katılımıyla düzenlenen iftar programına katılan Başkan Adayı Kurt, burada yaptığı konuşmada, Şehzadeler'in hayalci değil, gerçekçi ve finanse edilebilir projelere ihtiyacı olduğunu vurguladı.
Projelerinden Bahseden Başkan Adayı Yavuz Kurt, hazırladıkları 27 Vizyon Proje ile Şehzadeler İlçesini bulunduğu konumdan daha ileriye taşıyacaklarını ifade etti.  

Yavuz Kurt Iddialı “Projelerimizin Tamamı Gerçekleşmesi Mümkün Projeler” (11)

"Gerçek ve Gerçekçi Belediyecilik"

Projelerinin tamımınım gerçekleşmesinin mümkün olduğunu belirten Kurt,

"Cumhur İttifakı olarak ülkemiz ve milletimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler Cumhur İttifakı olarak Şehzadeler'de "Gerçek ve Gerçekçi Belediyecilik" sloganıyla yola çıktık. Bu ne demek? Biz başkan adaylar gibi sadece seçileyim derdinde değiliz. Çünkü sadece seçilmek için değil, projelerimizi hayata geçirerek milletimizin karşısına alnımız ak şekilde çıkmak istiyoruz. Bizim projelerimizin tamamı gerçekleşmesi mümkün ve finanse edilebilir şekilde hazırlandı. Bu yüzden sizlere gelip afaki projelerden bahsedenlere, "Bunun kaynağı nedir. Bütçesini nereden bulacaksın?" diye sorun lütfen. Aynı bizlere sorduğunuzu var sayarak hemen cevap vereyim. Bizim projelerimizin tamamının arkasında çok şükür Cumhur ittifakımızın gücü, Aziz Milletimizin Desteği ve Teveccühü var."  şeklinde konuştu.

Salihli'de icradan satılık palamutlu tarla Salihli'de icradan satılık palamutlu tarla

Yavuz Kurt Iddialı “Projelerimizin Tamamı Gerçekleşmesi Mümkün Projeler” (11)Yavuz Kurt Iddialı “Projelerimizin Tamamı Gerçekleşmesi Mümkün Projeler” (12)Yavuz Kurt Iddialı “Projelerimizin Tamamı Gerçekleşmesi Mümkün Projeler” (4)Yavuz Kurt Iddialı “Projelerimizin Tamamı Gerçekleşmesi Mümkün Projeler” (1)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK