Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.  Çobanisa mahallesini ziyaret eden Kurt, vatandaşların taleplerini dinledi. Kurt, vatandaşlara hitap eden,  "Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla" paralel, "Gerçek ve Gerçekçi Belediyecilik" parolasıyla yola çıktıklarını vurguladı.

Finansman kabiliyeti olan projeler

 Projelerini gelecek nesillere göre hazırladıklarını ifade eden Kurt, 

Manisalı judocular kuşak atladı Manisalı judocular kuşak atladı

"Bizim projelerimiz sadece sizi ve bugünü değil, torunlarınızın torunlarını da düşünerek hazırlanan projelerdir. Özenle hazırladığımız projelerimizin hepsinin ayakları yere basıyor. Hepsi uygulama kabiliyeti olan, finansman kabiliyeti olan projelerdir."  İfadelerinde bulundu.

Verdikleri sözleri tuttuklarını vurgulayan Kurt,

"Bizler genel ve yerel seçimlerde hayal vadeden, ucuz vaatlerde bulun bir yapı olmadık. Bunların hepsi artık geride kaldı. AK Parti ve Cumhur İttifakının her seçimden zaferle çıkmasının tek bir sırrı var. Bu kadrolar her zaman verdiği sözleri tutmuş, tutabileceği sözleri veriyor olmasıdır. Ben ve ekibimde bu seçimlere Şehzadeler Belediyemiz için hazırlanırken vizyon projemizi ilan ettik. Ben projelerimi böyle sosyal medya hesaplarında, 2 animasyon filmi, 3-5 tane çizim yaptırarak ilan etmedim. Tıpkı bu gece olduğu gibi 1000'in üzerinde vatandaşımızın katılımıyla projelerimizi açıkladık. Bu projelerimizi de sosyal medya hesaplarımızda yayınladık.“ ifadelerine yer verdi.

"Bizim projelerimizin hepsinin ayakları yere basıyor"Yavuz Kurt'un Projeleri Gelecek Vadediyor

Kentin tarihi ve kültür dokusuna verdikleri öneme dikkat çeken Kurt sözlerini şöyle devam etti:

“Bizim projelerimizin bir özelliği var. Bu projeler Şehzadeler'in tarihi ve kültürel dokusunu koruyup geliştirirken, bu şehrin turizm kapasitesini arttırmayı, bu şehrin ticari, ekonomik işlem hacmini büyütmeyi, kırsal kalkınmayı planlı ve organize bir şekilde sağlamayı, kadınlarımıza, gençlerimize, yaşlılarımıza ve engelsiz vatandaşlarımıza daha çok yaşam kalitesi yüksek, müreffeh, güçlü bir Şehzadeler sunmayı hedefleyen projeleridir. 31 Mart günü seçim sandığına gidip 5 yıllığına bir belediye başkanı seçmiyorsunuz. Gözünüzü seveyim dikkat edin. Hukuken 5 yıl ruhsat veriyorsunuz. Diyorsunuz ki, kardeşim bu belediyeyi 5 yıl boyunca sen yönet. Fakat o belediye başkanının aldığı kararlar Şehzadelerin, 20 yıl sonrasına, 50 yıl sonrasına, 100 yıl sonrasına etki edecek. Bizler sadece sizi ve bugünü değil, torunlarınızın torunlarını da düşünerek projeler hazırladık ve bu vizyona uygun çalışacağımı vaat ediyorum. Bizim projelerimizin hepsinin ayakları yere basıyor. Projelerimizin hepsi uygulama kabiliyeti olan, finansman kabiliyeti olan projeler." 

Kaynak: Derya Öztürk