Manisa FK başarısızlığının faturasını yine teknik direktöre kesti Manisa FK başarısızlığının faturasını yine teknik direktöre kesti

Yıldızspor 45 Futbol Kulübü, 2013 ve 2014 doğumlu geleceğin yıldız adaylarını arıyor. Son dönemde Fenerbahçe, Göztepe, Beşiktaş, Galatasaray, Altınordu ve Manisa Futbol Kulübü gibi takımların yakın takibinde olan ve bünyesinde forma giyen sporcuları Türk futboluna kazandırmak için mücadele eden kırmızı-siyahlıları yeni yetenekler peşinde. 2013 ve 2014 doğumlu çocukların katılım sağlayacağı seçmeler 9 Haziran Pazar günü saat 18:00’de Ertuğrul Dilek Spor Tesisleri’nde yapılacak. 

Yıldızspor 45 Fk,  Geleceğin Yıldız Adaylarını Arıyor (3)

“Başka takım formalarıyla seçmelere alınmayacak”

Konu kapsamında açıklamalarda bulunan altyapı sorumlusu Turhan Özkan,

“Katılım gösterecek oyuncular başka takım formalarıyla seçmelere alınmayacak olup, giyilecek kıyafetlerin ‘Kırmızı, Siyah, Beyaz’ renklerinin dışında başka bir renk tonunu taşımamasına dikkat edilmesini rica ediyoruz. Sporcular, seçmelere antrenman malzemelerini giyinmiş bir şekilde hazır olarak gelecek. Bu yaş gruplarında yeterli gördüğümüz isimleri yarışmacı takımlarımıza dahil edeceğiz. Şimdiden katılım gösterecek herkese teşekkür ediyoruz. Detaylı bilgi için  05314097311 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirler.” dedi.
 

Yıldızspor 45 Fk,  Geleceğin Yıldız Adaylarını Arıyor (1)

Muhabir: ÖZGE AY