Yıldızspor 45 Futbol Kulübü, Süper Lig, 1.Lig ve diğer liglerden takımların ilgisini çekimeye devam ediyor. Manisa’da doğru bir planlamayla hareket ederek altyapısında birbirinden yetenekli isimleri geliştiren Yıldızspor U11 Takımı oyuncuları Kuzey ve Güney Kuramaz kardeşlerin ardından 2008 doğumlu Aras Güngör de Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından İstanbul’a davet edildi. 

Yıldızsporlu Aras Güngör, Fenerbahçey Yolcusu (1)

Yıldızspor 45 Futbol Kulübü U16 ve 17 takımları forması giyen Aras Güngör, altyapı antrenörü Özgen Açar ile birlikte İstanbul’a giderek Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri’nde 1 hafta boyunca antrenmanlarda yer alacak. Fenerbahçe Spor Kulübü 2008 doğumlu takımıyla birlikte çalışacak oyuncuyla ilgili olarak karar daha sonra iki tarafın görüşmesiyle netlik kazanacak. 

Yıldızsporlu Aras Güngör, Fenerbahçey Yolcusu (2)

“Yıldızspor ailesi olarak gerçekten gururluyuz “

Alt yapıya önem verdiklerini vurgulayan Yıldızspor 45 Futbol Kulübü Başkanı Erhan Yıldız, bu tür davetlerle gurur duyduklarını belirterek,

“Kuzey ve Güney kardeşlerin ardından Aras Güngör içinde kulübümüze böyle bir davet gelmesi bizleri çok mutlu etti. Yıldızspor ailesi olarak gerçekten gururluyuz. Yarışmacı takımlarımızda yetenekli isimlerimiz mevcut. Altyapıya önem veriyoruz. İnşallah 3 oyuncumuzda hak ettikleri şekilde hayalini kurduğu takımlarda oynama fırsatı yakalarlar.” İfadelerinde bulundu. 

“Üretmeye devam edeceğiz”

Farklı takımlarında kulüple temas halinde olduğunu vurgulayan Başkan Yıldız son olarka şu ifadelerde bulundu:

 “Fenerbahçe dışında da birçok takımın kulübümüzle temas halinde olması doğru işi yaptığımızı göstermektedir. Katıldığımız turnuvalarda antrenörlerin takımlarımıza olan ilgisinden bunu çok net görüyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yıldızspor olarak üretmeye devam edeceğiz” dedi.
 

Filenin Sultanları'nın, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’ndaki rakipleri belli oldu Filenin Sultanları'nın, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’ndaki rakipleri belli oldu

Yıldızsporlu Aras Güngör, Fenerbahçey Yolcusu (4)

Muhabir: COŞKUN KÖKÖZ