Yunusemre Belediyesi, çeşitli rahatsızlıklarından dolayı evlerinin temizliğini yapamayan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.
Belediye rahatsızlıklarından dolayı ev temizliği yapamayan Çezil çiftinin yardım talebine kayıtsız kalmadı. Yunusemre Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğüne bağlı evde temizlik ekibi personelleri, çiftin evini temizleyerek onlara destek oldu. 

Yunusemre Belediyes (4)

“Hizmetten çok memnunuz”

Belediyenin hizmetten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Vedat Çezil,

Demirci’de 15 Temmuz’un 8. yılı kutlandı Demirci’de 15 Temmuz’un 8. yılı kutlandı

“Eşim Alzheimer hastası  olduğu için ev işlerini yapmakta zorlanıyorduk. Bunun için belediyeye başvuruda bulunduk. Ekipler gelerek evimizi temizledi. Yapılan hizmetten dolayı çok memnunuz. Yunusemre Belediye Başkanımız Semih Balaban ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim”  şeklinde konuştu.

Yunusemre Belediyes (1)

“Bizim önceliğimiz vatandaşımız”

Belediyeden yardım isteyen her vatandaşın yanında olamaya gayret edeceklerini belirten Yunusmere Belediye Başkanı Semih Balaban, sosyal dayanışmayı dikkat çekti. Başkan Balaban,  

“Belediyemiz imkanları çerçevesinde bizden yardım talebinde bulunan her vatandaşımıza destek olmaya çalışıyoruz. Hiçbir talebe kayıtsız kalmıyoruz. Bizim önceliğimiz vatandaşımız. Her yerde söylediğimiz gibi belediyeyi halkımız ile birlikte yöneteceğiz.” İfadelerinde bulundu.

Yunusemre Belediyes (3)

Muhabir: ÖZGE AY