Manisa’nın Yunusemre ilçesinde 6 saat sürecek elektrik kesintisi meydana gelecek. Meydana gelecek elektrik kesintilerinin planlı olduğu bildirildi. Yunusemre’deki elektrik kesintilerinden 6 mahallenin etkileneceği bildirildi.

Yunusemre’de yaşanacak ilk elektrik kesintisi

Yunusemre’de meydana gelecek ilk elektrik kesintisinin1 mahalleyi etkileyeceği bildirildi. Kesinti sabah 10.00’da başlayacak, 16.00’da sona erecek. İşte o tek mahalle:

·        Sarıahmetli Mahallesi

Yunusemre’de yaşanacak ikinci elektrik kesintisi

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yaşanacak bir diğer elektrik kesintisinden de yalnızca 1 mahalle etkilenecek. Kesintinin nedeni bakım çalışmaları olarak bildirildi. Kesinti sabah saat 10.00’da başlayıp, 16.00’da bitecek. 6 saatlik kesintiden etkilenecek o mahalle:

·        Büyüksümbüller Mahallesi

Manisa Gediz Anadolu Lisesi öğrencileri gurur verdi Manisa Gediz Anadolu Lisesi öğrencileri gurur verdi

Yunusemre'de yaşanacak üçüncü elektrik kesintisi

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde meydana gelecek üçüncü elektrik kesintisi de yalnızca yalnız bir mahalleyi etkileyecek. Yalnız 1 mahallenin etkileneceği elektrik kesintisinin sabah 10.00’da başlayacağı ve akşamüzeri 16.00’da biteceği bildirildi.

·        Ortaköy Mahallesi

Yunusemre’de dördüncü ve son elektrik kesintisi

Yunusemre’de son elektrik kesintisi de 6 saat sürecek. Sabah 09.00’da başlayacak olan elektrik kesintisi 15.00’te sona erecek. Yunusemre’deki son elektrik kesintisinden 3 mahalle etkilenecek. 3 mahallenin etkileneceği elektrik kesintisi:

·        Mesir Mahallesi

·        Fatih Mahallesi

·        Hafsa Sultan Mahallesi

Muhabir: ÖZGE AY