Manisa’da kadına şiddet masaya yatırıldı Manisa’da kadına şiddet masaya yatırıldı

Hayatboyu Öğrenme Haftası finalini muhteşem bir ritim şovuyla tamamlayan Yunusemre Halk Eğitim Merkezi izleyenlerden tam not aldı.

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi'nden Muhteşem Ritim Şov (4)

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen Hayatboyu Öğrenme Haftası finali Ağlayan Kaya Amfi Tiyatro’da dinleyenlerin kulaklarının pasını sildi.

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi'nden Muhteşem Ritim Şov (1)

Hayatboyu Öğrenme Haftası kapsamında hafta boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştiren Yunusemre Halk Eğitim Merkezi, son programda ise ritim konseri düzenledi.  Yunusemre Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen gecede 60 kişilik ritim grubu  Ağlayan Kaya Amfi Tiyatro’da izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi'nden Muhteşem Ritim Şov (3)

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi kurs eğiticileri ve kursiyerler tarafından oluşturulan Ritim Gurubu Müzik Yönetmeni TRT Ritim Sanatçısı Turan Mamay şefliğinde 2 aylık çalışmanın ardından ilk konserini gerçekleştirdi.  

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi'nden Muhteşem Ritim Şov (11)

Ağlayan Kaya Amfi Tiyatroda düzenlenen konsere Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban’ın eşi Serap Balaban, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Emel Bayer ve Özgür Yıldız, Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz, katıldı. Turan Mamay ve 60 kişilik ritim grubu ülkemizin çeşitli bölgelerinden birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Şarkılara eşlik eden vatandaşların bazıları doyasıya oynadı.

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi'nden Muhteşem Ritim Şov (11)

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen Hayatboyu Öğrenme Haftası finali için Yunusemre Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi ile Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Müdürü Aydoğan Erhan ses sistemi konusunda destek oldu.

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi'nden Muhteşem Ritim Şov (12)

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, ritim şov eşliğinde muhteşem bir konser izlediklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ise, Hayatboyu Öğrenme Haftası’nda çeşitli programlar düzenlediklerini, finali ise böyle güzel bir konserle taçlandırdıklarını ifade etti. Oğuz, ritim grubunda kurs öğreticileri ve kursiyerlerin yer aldığını söyledi, destek olan herkese teşekkür etti. 


 

Muhabir: ÖZGE AY