23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Yunusemre Belediyesi 23 Nisan Futbol Turnuvası düzenledi. 10 takımın katıldığı turnuva Evrenos Kasap Emin Kaçar Altyapı Tesisleri'nde gerçekleştirildi. 

Çekişmeli ve heyecanlı geçen turnuva sonunda Manisa Futbol Kulübü birinci, Şehitler Spor Kulübü ikinci, Mavitaş Akademi üçüncü oldu. 

Yunusemre’de 23 Nisan Futbol Turnuvası Heyecanı (1)

Dereceye giren takımlara kupalarını Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Mesut Doğan, Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Surel ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Abdullah Can takdim etti.

Yunusemre’de 23 Nisan Futbol Turnuvası Heyecanı (5)

“Önemli olan centilmence mücadele edip dostlukları pekiştirmektir”

Doğan, turnuvaya katılan tüm takımları mücadelelerinden ötürü tebrik etti. Çocukların gelişimini destekleyen, günün anlam ve önemine yakışan güzel bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Doğan,

"Bizim gönlümüzde tüm takımlar şampiyondur. Önemli olan burada centilmence mücadele edip dostlukları pekiştirmektir. Geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Semih Balaban'a, sporcularımıza emek veren antrenörlerimize, velilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
 

Manisa'da Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluk zincirini başlattı Manisa'da Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluk zincirini başlattı

Yunusemre’de 23 Nisan Futbol Turnuvası Heyecanı (6)

Yunusemre’de 23 Nisan Futbol Turnuvası Heyecanı (3)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK