Hayat Boyu Öğrenme Haftası Yunusmre'de coşkuyla kutlanmaya devam ederken, Halil Yurtsever İlkokulu ve Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle açılan müzik kursu öğrencileri Müzik Şöleni düzenledi.

KPSS Ön lisans başvuruları başladı KPSS Ön lisans başvuruları başladı

Yunusemre'de Hayat Boyu Öğrenme Haftası Coşkuyla Kutlanıyor (6)

Halk Eğitimi Merkezi müzik öğretmeni olarak görev yapan Tuğçe Şenol'un yönetiminde gerçekleştirilen Müzik Şöleni'ne Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Levent Çimen, Halil Yurtseven İlkokulu Müdürü Reşat Akyüz, öğretmenler, veliler  ve öğrenciler katıldı. Müzik Şöleni Halil Yurtsever İlkokul'unda gerçekleştrildi. 

Yunusemre'de Hayat Boyu Öğrenme Haftası Coşkuyla Kutlanıyor (3)

Müzik Şöleni sırasında birbirinden güzel performanslar sergileyerek izleyenleri kendilerine hayram bırak öğrenciler,piyano gösterisi sergiledi  ve koro halinde şarkılar söyledi. 

Yunusemre'de Hayat Boyu Öğrenme Haftası Coşkuyla Kutlanıyor (1)

"Öğrencilerimizin öz güveni arttı"

Halil Yurtseven İlkokulu Müdürü Reşat Akyüz yaptığı açıklamada

" Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi tarafından okulumuzda spor ve müzik kursları açıldı. Bugün müzik kursuna katılan ve  kursunu başarılı bir  şekilde tamamlayan kursiyerlerimiz,  Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi müzik öğretmeni Tuğçe Şenol yönetiminde   Müzik  Şöleni  adlı etkinliği gerçekleştirdi. Kursa katılan öğrencilerimizde gözle görünen değişiklikler oldu. Öğrencilerimizin öz güveni arttı, yetenekleri ortaya çıktı ve kendine olan güvenleri arttı.  Kurslarımızın sayısı okulumuzda artarak  devam edecek. Kursun açılmasında ve tamamlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Yunusemre'de Hayat Boyu Öğrenme Haftası Coşkuyla Kutlanıyor (2)

Muhabir: ÖZGE AY