Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Ortaokulu toplantı salonunda Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Başkanlığında sınıf, şube, branş, alan ve dal öğretmenlerin katılımı ile zümre toplantısı gerçekleşti.

Toplantıda öğrencilerin başarısının arttırılması, öğrencileri meslek liselerine, fen liselerine ve Anadolu liselerine doğru  yönlendirme konularında iş birliği içerisinde olunması ele alındı. 

Yunusemre İlçe Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Müdürlüğü Zümre Başkanlari Toplantisini Gerçekleşti̇rdi̇ (5)

Bakan Işıkhan Manisa ziyaretinde çocukları unutmadı Bakan Işıkhan Manisa ziyaretinde çocukları unutmadı

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş yaptığı açıklamada,

"Öğretmenler eğitim öğretim ortamlarında  birer rol modeldir.  Öğrencilere rehberlik ederek,  öğrencilerin yetişmesini  sağlayacak öğretmenlerdir. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızda görev yapan sınıf, şube, branş, alan ve dal öğretmenlerimizle  Atatürk Ortaokulunda zümre toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümre Yönergesinde yapılan değişiklikler incelendi"  ifadelerini kullandı.

Yunusemre İlçe Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Müdürlüğü Zümre Başkanlari Toplantisini Gerçekleşti̇rdi̇ (2)Yunusemre İlçe Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Müdürlüğü Zümre Başkanlari Toplantisini Gerçekleşti̇rdi̇ (1)

Kaynak: CANAN SÜRGİT