Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 20 Mart Çarşamba günü saat 10.00'da başlayan elektrik kesintisi saat kaçta bitecek.
Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 20 Mart Çarşamba günü 6 mahallenin etkilendiği bir elektrik kesintisi yaşanıyor. 20 Mart Çarşamba günü Şebeke Yenileme ve Bakım Çalışmaları nedeniyle meydana gelen elektrik kesintisi hala devam ediyor.
Yunusemre'de Türkmen,Ortaköy,Otmanlar,Büyüksümbüller,Dazyurt,Düzlen mahalelerinin etkilendiği elektrik kesintisi yaklaşık 6 saat sürecek. Saat 10.00'da başlayan elektrik ksintisinin ise ne zaman biteceği merak konusu oldu.
Yunusemre'deki 6 saatlik elektrik kesintisinin saat 16.00 gibi bitmesi planlanıyor.
Muhabir: ÖZGE AY