Kütahya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları'nda Manisa’yı Yunusemre Belediyespor U15 Futbol Takımı temsil edecek.

Manisalı atlet Özlem Işık, İzmir’de zirveyi göğüsledi Manisalı atlet Özlem Işık, İzmir’de zirveyi göğüsledi

Türkiye Şampiyonası'na yazdıran Yunusemre Belediyespor, Manisa'yı Kütahya Grup Merkezi'nde temsil edecek. 14-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan şampiyonada Mavi-Beyazlılar, Denizli, Yalova, Sakarya, Uşak ve Eskişehir temsilcileriyle karşı karşıya gelecek. 

"Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız"

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yunusemre Belediyespor U15 Futbol Takımı Antrenörü Mehmet Akif Kengel, Hedefe disiplinli çalışmayla ulaştıklarının ifade etti.  Şampiyonada en iyi şekilde mücadele edeceklerini ifade eden Kengel,

"Sezon başında belirlediğimiz hedeflerden biri de Türkiye Şampiyonası'na katılmaktı. Bu hedefe ulaştığımız için gururluyuz. Kütahya'da şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Kapasitelerinin maksimumunu vermeye çalışan oyuncularımızı kutluyorum. Şampiyonaya buruk bir sevinçle gidiyoruz. Yarı final maçında talihsiz bir kaza geçirerek başını beton duvara çarpan ve akabinde ameliyat olan futbolcumuz Emirhan Tecim'i şampiyonaya götüremeyeceğiz. Emirhan şampiyonluğumuza büyük katkılar yapan, çok yetenekli, geleceği parlak bir oyuncumuz. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve aramıza döner" şeklinde konuştu.

Yunusemreli Sporcular Manisa’yı Temsil Edecek (1)

Muhabir: ÖZGE AY