Cuma gününün Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını rekabetinde zirvenin sahibi belli oldu. Peki, Total ve AB gruplarında sıralamalar nasıl? İşte 19 Ocak Cuma gününe ait reyting sonuçları...

13 Şubat 2024 TV Yayın akışı, bugün televizyonda ne var? ATV, Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, NOW TV, TRT1 13 Şubat 2024 TV Yayın akışı, bugün televizyonda ne var? ATV, Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, NOW TV, TRT1

Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını kıyasıya rakabetin yaşandığı, Çağatay Ulusoy'un 7 yıl aradan sonra Televizyonda ki ilk projesi Gaddar'ın başlamasıyla beraber rekabetin katlanarak arttığı Cuma günü reyting sonuçları belli oldu. 


CUMA GÜNÜ EÇ ÇOK HANGİ PROJE İZLENDİ 

İşte 19 Ocak Cuma günü reyting sonuçları... 

Total'de 1.sırada Show TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti ilk sırada yer alırken ikinci sırada ise Star TV'de ekranlara gelen Yalı Çapkını dizisi yer aldı. 3.sırada ise ATV' de ekranlara gelen gündüz kuşağının sevilen programı Esra Erol yer aldı. 


AB grubunda da izleyicilerin kararı değişmedi ve ilk sıra Kızılcık Şerbeti'nin ikinci sıra Yalı Çapkını'nın oldu. 3. sırada ise “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” yer aldı.

Kaynak: MELİS BAYRAM