Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, belediye başkan yardımcılarını belirledi. Durbay, meclis üyeleri Yenal Yıldırım ile Hakan Şimşek'i siyasi belediye başkan yardımcıları olarak belirledi.

Manisa'da öğretmenlere ekonomik durumları soruldu Manisa'da öğretmenlere ekonomik durumları soruldu

“Siyasi belediye başkan yardımcılıklarına deneyimli isimleri getirdik”

Şehzadelerin kalkınması için güçlü bir ekip olduklarını belirten Başkan Durbay,

"Siyasi belediye başkan yardımcılıklarına Yenal Yıldırım ve Hakan Şimşek gibi deneyimli isimleri getirerek, Şehzadelerin kalkınması ve refahı için güçlü bir ekibimiz olduğunu göstermek istedik. Başkan Yardımcılarımız Yenal Yıldırım İnşaat Mühendisi, Hakan Şimşek ise Mali Müşavir olarak alanlarında son derece deneyimli, tecrübe sahibi ve kendilerini ilçemizde zaten kabul ettirmiş isimlerdir. Tecrübe ve mesleki bilgi birikimlerini şimdi Şehzadeler Belediyesi ve Şehzadeler halkı için kullanacaklardır. Her iki Başkan Yardımcımıza da yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” İfadelerinde bulundu.

Başkan Durbay, Şehzadeler’e Hizmet Için A Takımını Belirliyor (1)

“İlçemize hizmet etmek en büyük hedefimiz”

Başkan Durbay, Şehzadelerin inşaası için kararlılıkla çalışacaklarını vurgulayarak,

“Halkımızın desteği ve güveniyle, birlikte daha yaşanabilir bir Şehzadeler inşa etmek için kararlılıkla çalışacağız. Herkesi kucaklayan, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla ilçemize hizmet etmek en büyük hedefimiz."  şeklinde konuştu.

Başkan Durbay, Şehzadeler’e Hizmet Için A Takımını Belirliyor (2)

Muhabir: DERYA ÖZTÜRK